Hlavní navigace

Kontrola na SSZ

• (neregistrovaný) 217.66.176.---

17. 9. 2007 22:24

Dobrý večer,
    pozítří jdu na kontrolu - jsme malá oraganizace, DE, 3 zaměstnanci. Ve výčtu dokladů chtějí peněžní deník - tisknete to celé? Zjistila jsem, že toho bude 285 stran a pak to vyhodím, protože deník do srpna je mi na nic..
    Děkuji za radu od zkušenějších :-).
    Bára R.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 9. 2007 9:03

J. (neregistrovaný) 194.212.232.---

Re: Kontrola na SSZ
      Já to nikdy netiskla, jen jsem vzala podepsanou výplatnici. Zatím jim to vžda stačilo

• 18. 9. 2007 9:11

sarah (neregistrovaný) 85.160.94.---

Taky jsem byla minulý měsíc na kontrole a peněžní deník sice nechtěli, ale chtěli výpis z peněžního deníku-vyplacené mzdy. Jelikož jsem ho neměla, tak jsem ho musela do týdne dodat. Výplatnice jim nestačila, chtěli vidět, že to mám zaúčtované v peněžním deníku. Připadalo mi to sice jako buzerace (důležité je, že mi zaměstnanec podepsal, že dostal výplatu a co je jim po tom jestli si to dávám do nákladů do účetnictví-myslím tím DE nebo ne).

• 18. 9. 2007 9:13

hana (neregistrovaný) 193.165.188.---

Vyfiltrujte si s peněžního deníku jen to co se týká mezd já to takhle měla a stačilo jim to

• 18. 9. 2007 11:31

ZdenaR (neregistrovaný) 86.49.28.---

"Penění deník? Co to vůbec je? Který předpis mi nařizuje něco takového vést? Peněnžní deník nemám a o tom, jakou formou povedu daňovou evidenci, budu rozhodovat příští rok v březnu. A šmytec" Na mých SSZ toto funguje. Upřímně řečeno, když jim ukážu peněžní deník z minulého roku, tak se v něm stejně nevyznají:-)) Vytisknu si sestavu o odvodech SP zaměstnanců (měsíc, základ, sraženo, odvod za zaměstnavatele, celkem, odvedeno - dopíši si číslo dokladu) a sestavu o výplatách zaměstnancům (komu, za jaký měsíc a kdy). Mzdy platíme bankou, takže na všechno to prokazování mi stačí výpisy z BÚ.

• 18. 9. 2007 13:44

Bára R. (neregistrovaný) 217.66.176.---

Moc Vám všem děkuji za odpověď. Přeji hezký den
      Bára R.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).