Hlavní navigace

Přesčasové hodiny nad rámec ZP a souhlas

  • (neregistrovaný) 213.29.68.---

    18. 9. 2007 7:37

    Může zaměstnanec odpracovat libovolný počet přesčasových hodin ,když vysloví zaměstnanec souhlas ?Je to nějak uvedeno v ZP?Jde o to ,že v měsíci dělá přesčas asi 100h.Jedná se zhruba o 2až 3měsíce za rok s těmito přesčasy.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 9. 2007 8:49

      Líba (neregistrovaný) 80.95.127.---

      Re: Přesčasové hodiny nad rámec ZP a sou
      § 93 ZP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).