Hlavní navigace

Ukončení roku

• (neregistrovaný) 90.176.69.---

18. 9. 2007 9:06

Dobrý den,
    asi budete myslet,že jsem spadla z Marsu,ale potřebovala bych vědět,protože nemám žádné zkušenosti,jak správně ukončit rok v podvojném účetnictví.Spadla jsem do toho náhodou,protože paní účetní náhle odešla,dodělala jsem všechny doklady,ale nejsem si přesně jistá,co všechno musím odkontrolovat na účtech,aby to bylo dobře,poradíte mi prosím?

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 9. 2007 11:48

bdm (neregistrovaný) 217.196.220.---

Re: ukončení roku
      *** Pochybuji, že by Vám někdo na dálku a do několika bodů byl schopen napsat vše o účetní závěrce. Pokud žádné zkušenosti nemáte, tak se tomu vyhněte. Jinak podle mě nejrychlejší a nejschůdnější řešení je, aby někdo s Vámi nad to sedl a pomohl udělat. Zodpovědnost ale i tak pak padne na Vás... ***

• 18. 9. 2007 12:21

Jaromír (neregistrovaný) 77.104.253.---

Vítám vás na Zemi :-)))

dělat samostatně uzávěrku je asi opravdu nad vaše síly, ale záleží také jaký máte program, v těch lepších je v nápovědě popsáno jaké kroky máte udělat, co zkontrolovat, co si vytisknout. Jukněte na to a případně zase zaskočte, dílčí kroky jsem ochoten s vámi konzultovat.

• 18. 9. 2007 12:40

jarka (neregistrovaný) 90.176.69.---

Vy jste zlato:) já to mám všechno přychystat,aby se to mohlo předat daňové poradkyni ke zpracování DP.Potřebuji vědět,co mám kontrolovat,které účty musí být nulové,případně další,když budete tak moc hodný ráda bych přípdně něco zkonzultovala.Štěstí,že tu nejsou žádné odpisy a výplaty,je to činnost za poslední 3 měsíce loňského roku,měli kvůli nemoci účetní odklad.Jsou to sice 3 měsíce,ale papírů je to hrozně moc.zatím moc děkuji,bude-li se vám chtít,ráda vám napíšu svůj email.Moc a moc děkuji. jarka
      >

Vítám vás na Zemi :-)))
      >
      >dělat samostatně uzávěrku je asi opravdu nad vaše
      >síly, ale záleží také jaký máte program, v těch lepších je
      >v nápovědě popsáno jaké kroky máte udělat, co
      >zkontrolovat, co si vytisknout. Jukněte na to a případně zase
      >zaskočte, dílčí kroky jsem ochoten s vámi konzultovat.

• 18. 9. 2007 12:53

Jaromír (neregistrovaný) 77.104.253.---

není problém, poslal jsem vám na sebe kontakt, budu li vědět, rád poradím

Platí ten email jwolna@seznam.cz ?

• 18. 9. 2007 13:02

jarka (neregistrovaný) 90.176.69.---

ano moc dík ozvu se Jarka

není problém, poslal jsem vám na sebe kontakt, budu li
      >vědět, rád poradím
      >
      >Platí ten email jwolna@seznam.cz ?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).