Hlavní navigace

Zvyšování kvalifikace

  • (neregistrovaný) 90.176.62.---

    18. 9. 2007 9:32

    Dobré ráno. Naše nová zaměstnankyně nastupuje do školy při zaměstnání. V změstnání bude nepřítomna vždy jeden den v týdnu. Náleží jí na něj náhrada mzdy a může s ní zaměstnanvatel uzavřít dohodu o tom, že u něj nerozváže pracovní poměr po nějakou dobu, pokud jí na školné nepřispívá? Za odpověď úpředem děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 18. 9. 2007 9:42

      p. (neregistrovaný) 194.228.235.---

      Re: zvyšování kvalifikace
      § 230 až 235 zákoníku práce č. 262/2006 Sb.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).