Hlavní navigace

Zápočet odborné praxe

  • (neregistrovaný) 80.250.6.---

    20. 9. 2007 7:44

    Jak započíst dobu zaměstnance vedeného na Úřadu práce do započtené doby odborné praxe? V rozsahu dvou třetin ?(zařazení zaměstnance do platového stupně dle nařízení vlády č. 564/2006 )
    Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 9. 2007 7:57

      baba (neregistrovaný) 194.228.235.---

      Re: zápočet odborné praxe
      To snad nemyslíte vážně ???? Doba vedení na úřadu práce NIKDY nemůže být započtena jako doba odborné praxe. Zákon č. 564/2006 Sb. taxativně vymezuje co můžete započíst - plně praxi v oboru, 2/3 dobu jiné praxe, a to v závislosti na míře její využitelnosti pro výkon požadované práce !!!!
      Z dob, kdy se nepracovalo (tudíž nelogické) se započítává jen doba MD, RD - § 4, odst. 5, písm. a), osobní péče ..., písm. b) a doba vojenské služby - odst. 4.
      Hezký den

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).