Hlavní navigace

Zajištění daně

  • (neregistrovaný) 85.160.13.---

    20. 9. 2007 9:49

    Zaměstnáváme na živ.list ukrajince, kterým srážíme 10% zajištění daně. Nyní zaměst. občana Litvy / což je čl.stát EU/ a pokud je to občan EU tak se již zajištění nesráží, je to tak? Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 20. 9. 2007 11:32

      ZdenaR (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: Zajištění daně
      Je to tak, zajišťujete jen u poplatníků, kteří nejsou daňovými rezidenty států EU, nebo Evropského hosp. prostoru.
      § 38e ZDP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).