Hlavní navigace

DPH při službě z USA

  • (neregistrovaný) 82.113.63.---

    24. 9. 2007 12:16

    Jak je to s DPH při přijetí služby z USA?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 9. 2007 12:59

      Helena (neregistrovaný) 62.209.200.---

      Re: DPH při službě z USA
      Zdravím , záleží co je to za službu - podívejte na DPH §10.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).