Hlavní navigace

Kolik mám vydat stravenek?

• (neregistrovaný) 160.218.244.---

24. 9. 2007 13:52

dobrý den,
    zaměstnancům dávám stravenky na celý měsíc dopředu. Když mě zaměstnanec řekne, že příští týden na obědy chodit nebude- prostě se mu nechce /nemá dovolenou, není nemocný/, můžu mu dát tedy stravenky pouze na tři týdny, nebo musím na celý měsíc.
    Děkuji za odpovědi

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 9. 2007 16:01

Teky (neregistrovaný) 85.207.24.---

Re: kolik mám vydat stravenek?
      Bude to asi i podle toho o jaký druh stravenek se jedná u nás třeba nesmí zaměstnanec dostat více stravenek/ než je počet odpracovaných dnů dokud jsou dny odpracovány a zaměstnanec má o stravenky zájem tak bych mu vydávala za celý měsíc a ne jen za tři týdny(tedy pokud lze straveny použít později)

• 24. 9. 2007 18:08

Roši (neregistrovaný) 160.218.244.---

Zaměstnanec dostává tolik stravenek na měsíc, kolik je prac. dnů.
      Pokud si vybere v měsící např. 5 dní dovolené, tak mu dám příštím měsíci o 5 stravenek méně.
      Mě jde o to ,zda když je 20 prac dní a on řekne , že jich chce např. jen 15 , protože prostě jeden týden nechce na obědy chodit. Tak mě zajímá, zda jsem povinna jich dát 20 a nebo jenom těch 15 ???? Abych nebyla při nějaké kontrole napadnutelná, že jich dostal málo i když je zaměstnanec nechtěl. Snad jsem to
      objasnila srozumitelně. Díky

• 25. 9. 2007 6:51

VV (neregistrovaný) 62.168.13.---

Zaměstnavatel nemá povinnost přispívat na stravu, když zaměstnanec stravenky nechce, tak mu je nemůžete nutit.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).