Hlavní navigace

Od kdy účtovat podvojně?

  • (neregistrovaný) 90.176.184.---

    25. 9. 2007 14:24

    V roce 2006 přesáhl obrat 15000000 Kč. Je naší povinností účtovat podvojně již v roce 2007?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 9. 2007 15:08

      ZdenaR (neregistrovaný) 86.49.28.---

      Re: Od kdy účtovat podvojně?
      Podle ZoÚ - §4/3 - byste měli začít účtovat podvojně od roku 2008. Díky reformě veřejných financí Vás to mine. Kopíruji část textu ze sněmovního tisku 222:
      "...zákona v kalendářním roce 2006 nepřesáhl částku 25 000 000 Kč se nevztahuje povinnost podle ustanovení § 4 odst. 3 zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví, ve znění pozdějších předpisů."

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).