Hlavní navigace

Konkurenční doložka

  • (neregistrovaný) 213.226.208.---

    25. 9. 2007 18:07

    Dobrý den, prosím o právní názor na konkurenční doložku. Dne 1.9.2007 jsem nastoupil do zaměstnání. Mám smlouvu na dobu neurčitou se zkušební dobou 2 měsíce. Ve smlouvě je sjednána konkurenční doložka na 1 rok pod pokutou 500.000Kč. Je tato doložka platná? Můj názor je, že je toto ujednání neplatné dle §310 ZP, protože nebyla doložka sjednána až po skončení zkušební doby, prosím vaše názory. Děkuji.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).