Hlavní navigace

ODPOČET DPH-ZMĚNA REŽIMU

  • (neregistrovaný) 90.176.173.---

    8. 10. 2007 12:26

    Klient se stal plátcem DPH 29.8.2007. V průběhu roku (konkrétně v červnu 2007) zaplatil vybudování inženýrských sítí (bude stavět rod.domky). Zaúčtovala jsem na 042. Mohu uplatnit odečet DPH v prvním zdaňovacím období při změně režimu (§74 zákona 235)? Domnívám se, že ano, ale ráda bych znala názory zkušenějších.

    Děkuji
    Jitka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 10. 2007 15:48

      LeaX (neregistrovaný) 83.208.40.---

      Re: ODPOČET DPH-ZMĚNA REŽIMU
      § 74/4 ZDPH - nedokončený majetek

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).