Hlavní navigace

Vstup.lék.prohlídka-uznatelný náklad?

  • (neregistrovaný) 90.176.69.---

    9. 10. 2007 11:59

    je vstupní lékařská prohlídka uznatelný náklad? Podle D300 §24, odst. 9 - domnívám se že ano, zaměstnavatel odmítá?
    Díky za info.
    Iva

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).