Hlavní navigace

Daň z podnájemníka

  • (neregistrovaný) 83.69.54.---

    10. 10. 2007 11:10

    Musím plati daň z podnájemníka,kterému pronajímám část bytu ?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 10. 2007 12:22

      Lucie (neregistrovaný) 82.150.171.---

      Re: Daň z podnájemníka
      Pokud pronajímáte podle § 9 ZDP, musíte přiznat příjmy v daňovém přiznání. Tam si můžete uplatnit i výdaje s pronájmem spojené a nebo využít 30% výdajů na dosažení příjmů z § 9 - pronájem.
      Lucka

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).