Hlavní navigace

Maximální hodnota stravenky

  • (neregistrovaný) 90.176.79.---

    10. 10. 2007 14:39

    Jaká je maximální hodnota stravenky, kterou si může podnikatel zahrnout do nákladů za své zaměstnance? J e stanoven nějaký limit, který nesmí být překročen?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 10. 10. 2007 14:45

      Jirka (neregistrovaný) 83.208.170.---

      Re: Maximální hodnota stravenky
      Je to max. 55% z nominální hodnoty stravenky.
      Max. nominální hodnota stravenky je tuším 90 Kč

    • 13. 10. 2007 16:50

      iva (neregistrovaný) 82.202.44.---

      Re: Maximální hodnota stravenky
      Maximální hodnota stravenky není.
      Příspěvek firmy dle §6 a §24 zákona 586/1992 sb. je 55% hodnoty poukázky dle zákona 259/94 sb. je od 1.1.2004 maximální příspěvek 40,60 - 48,30 Kč. Tzn. do nákladů firmy maximálně do výše 70% stravného při trvání pracovní cesty 5-12 hodin podle zvláštního předpisu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).