Hlavní navigace

Srážky (exekuce) z DoPP

  • (neregistrovaný) 89.176.80.---

    14. 10. 2007 0:46

    Lze srážet přednostní pohledávku kromě mzdy z HPP i z odměny z dohody o provedení práce ? Podle některých zdrojů nikoli, DoPP není zmíněna v § 299 OSŘ. Podle jiných zdrojů to od 1.1.2007 možné je, protože odměna z DoPP je podle § 145 ZP jiným příjmem, ze kterého provádět srážky lze.
    Jak to prosím řešíte, k čemu se přikláníte ?
    Děkuji za rady

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 10. 2007 20:39

      xy (neregistrovaný) 62.204.241.---

      Re: Srážky (exekuce) z DoPP
      řídím se mj. Abecedou MÚ - i zde je psáno, že z DoPP se exekuce neprovádí

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).