Hlavní navigace

Pro odborníky: "Dobropis bez DPH?"

  • (neregistrovaný) 213.180.48.---

    15. 10. 2007 9:25

    Dobrý den,
    údajně § 42 (1) Zákona o DPH umožňuje plátci DPH vystavovat dobropisy bez DPH !?
    Z toho paragrafu to nějak nedovedu vyčíst.
    Prosím nevíte někdo je-li to pravda ?
    Vystavený dobropis by tudíž nebyl ani součástí evidence pro DPH ?
    Bylo by to moc pěkné a hodně by se to zjednodušilo, ale nevím.
    Děkuji za rady případně odkazy.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).