Re: podnikatelský záměr
Dobrý den, já být vámi, zkusila bych kontaktovat organizace, které se zabývají poradcovstvím a zprostředkováním např. financí pro začínající podnikatele s novým nápadem. Jedna taková působí přímo v Brně, nevím, jak je tomu jinde. Ta v Brně se jmenuje Jihomoravské inovační centrum a pokud máte opravdu dobrý nápad, velmi rádi vám pomůžou jak poradit, tak sehnat peníze do začátku a také vám poskytnout prostory pro podnikání. Jestli se chcete dozvědět víc, navštivte www.jic.cz nebo mi napište.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Zaměstnavatelé musí do konce dubna dohlásit informace o zaměstnancích
Důchody porostou seniorům rychleji, projeví se to však zřejmě až v roce 2029
Padesát tisíc jako základ? Výpočet důstojné mzdy rozvířil sítě, lidé mluví o výsměchu
Zvláštní zkrat ministerstva, postavit si hlavu u zdravotních benefitů je absurdní
Stát označuje nové hlášení za stabilní, firmy ale hlásí chyby a chaos
Nevinný prodej domácí slivovice může skončit likvidační pokutou
15. 10. 2007 11:10
Hezký den, mám úžasný nápad na podnikání, ale banka mi nepůjčí, protože chci teprve začít podnikat a nemám s tím žádné zkušenosti. Nevíte náhodou o jiné formě financování?