Hlavní navigace

Daň. doklad - závazná přihláška

  • (neregistrovaný) 85.132.226.---

    16. 10. 2007 13:33

    Dobrý den,
    chci se ujistit, zda uvažuji správně. Lze považovat závaznou přihlášku a podepsané licenční prohlášení za daňový doklad? Prohlášení je podepsané pouze objednatelem, zaplatil požadovanou částku, objednanou službu dostal, ale tvrdí mi, že k tomu žádný další doklad nemá. Podle mě to nestačí, ale chci se ujistit. Díky.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 10. 2007 20:45

      xxl (neregistrovaný) 88.100.153.---

      Re: daň. doklad - závazná přihláška
      Vezměte si k ruce ZDPH § 28 a odškrtejte povinné náležitosti DD na licenčním prohlášení. Pokud nebudou všechny, nejde o daňový doklad. Pokud nebude potvrzení o převzetí peněz, nelze papír použít ani jako účetní (pokladní) doklad.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).