Hlavní navigace

Dohoda o pracovní činnosti

  • (neregistrovaný) 77.104.243.---

    17. 10. 2007 8:13

    Dobrý den, poradí mi někdo, prosím? Je automaticky nárok na dovolenou z dohody o pracovní činnosti nebo je to o dohodě a musí to být uvedeno i v dohodě písemně? Kde bych se o tom dočetla? V §76 ZP tam k tomu nepíšou.Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 10. 2007 8:21

      xy (neregistrovaný) 195.47.3.---

      Re: Dohoda o pracovní činnosti
      musí být vše dojednáno v DoPČ, co bude placeno - automaticky nárok např. na dovolenou není
      je to uvedeno v § 77 Zákoníku práce

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).