Hlavní navigace

Sbírka listin - technicky

• (neregistrovaný) 194.149.107.---

17. 10. 2007 9:28

Může mi prosím někdo poradit, jak dostat do elektronické podoby účetní závěrku tak, aby se vešla do Sbírky listin?
    Už jsem to naskenovala potřetí (auditovaná a.s. - 26 stran celkem- hrůza), zkusila jsem už 2 skenery a pořád řeším toto - oba skenery neumí PDF, takže to skenuju do JPG, když to udělám v dobré kvalitě, má to moc kB, když to udělám v tom nejhorším rozlišení, není to k přečtení. K tomu neumím převod JPG do PDF a ještě dát jednu listinu (např. 4 str. Rozvahy) do 1 souboru, takže to posílám správci sítě, který to převede, sloučí a stejně to nejde, protože to buď moc velký objem dat, nebo to není čitelné.
    Prosím, poraďte, jak na to. Oba skenery jsou Mustek, jeden novější. Díky předem :-(((

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 17. 10. 2007 14:11

Eva (neregistrovaný) 195.122.217.---

Re: Sbírka listin - technicky
      Velice vás chápu. Měla jsem podobné problémy. Já osobně jsem si na internetu stáhla program na převod dat do pdf (tváří se jako tiskárna). Výroční zprávu jsem otevřela ve wordu a do tohoto dokumentu postupně přidávala naskenované "obrázky". Vzniklý dokument jsem převedla do PDF. Z diskuze, která zde na toto téma už byla, vyplynulo, že lze poslat i nepodepsané zprávy (tedy bez skenování). Musíte je mít uloženy v PC (někdy problém-audit.zpráva). Převod do PDF je samozřejmostí.
      Můžete zkusit hledat v minulých diskuzích.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).