Hlavní navigace

Zákaz kouření v herně

• (neregistrovaný) 217.117.217.---

21. 10. 2007 17:51

Dobré odpoledne, prosím o radu, do herny nám přišli příslušníci Městské policie, že prý musíme mít v herně vyhrazena místa pro nekuřáky, dále na vstupních dveřích nápis Zákaz kouření s písmeny min. cm velkými, dále všude nápis Prodej alkoholických a tabákových výrobků osobám mladším 18ti let zakázán. Přitom na vchodových dveřích je nápis Osobám mladším 18ti let vstup zakázán. Tak jsem z toho jelen...proč má být zákaz kouření na vchodových dveřích, když se uvnitř kouřit může :-(. Navíc ani neřekli, podle jakého zákona toto nařízení je a já to nikde ve vyhledávači nenašla. Poradíte někdo, děkuji :-). Jo a prý to ohlásí na FÚ...co ten s tím má společného???

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 21. 10. 2007 17:58

1234 (neregistrovaný) 81.19.12.---

Re: zákaz kouření v herně
      1. nemusíte mít vyhrazena místa pro nekuřáky, ale naopak. celá herna musí být nekuřácká - označeno na vchodu a uvnitř v oddělených prostorách vyhrazené místo pro kuřáky.
      2. kdo má vstup je jedno, cedule o zákazu prodeje , 5 cm vysoká písmena, tam být musí.
      3. divím se, že se divíte, už to platí hodně dlouho
      4. fú s tím nemá nic společného, jedině hygiena, obecní úřad, MP, PČR a možná ČOI.

• 21. 10. 2007 18:01

Majda (neregistrovaný) 217.117.217.---

Já jsem si to také myslela, jsem v té herně jako účetní a o provozní věci se stará vedoucí, tak jsem se o to zatím nezajímala.A kontroly z hygieny jsme měli už několikrát a nikdy nic neříkali. Můžete mi ještě napsat, kde tyhle všechny informace najdu???Děkuji

• 21. 10. 2007 18:02

1234 (neregistrovaný) 81.19.12.---

zkuste dát do vyhledávače. hodně se tu o tom diskutovalo, když to byla novinka.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).