Hlavní navigace

Prodej podílu v s.r.o.

  • (neregistrovaný) 88.83.175.---

    22. 10. 2007 7:17

    Dobrý den,

    jednatel a zároveň společník v s.r.o. odprodal 2. jednateli/společníkovi podíl 30% za 300 000,-- Kč. Má povinnost zdanit tento příjem nebo je dle §4/1/zj osvobozen??

    Děkuji mnohokrát za radu a přeji krásný den.

    Kristýna S.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 10. 2007 11:32

      bdm (neregistrovaný) 217.196.220.---

      Re: prodej podílu v s.r.o.
      *** Proč zj)? V závislosti na době držení by mohl být osvobozen dle §4/r. A i kdyby osvobozen nebyl, pak zdaňován dle §10: ke zdandění dle §10/6. ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).