Hlavní navigace

Technické zhodnocení pronajatého majetku

  • (neregistrovaný) 88.102.3.---

    22. 10. 2007 13:02

    Dobrý den, s.r.o. provozuje svoji činnost v pronajatých prostorech. Část s pronajatých prostor jsme podnajali dalšímu subjektu. Doposud nám platil spotřebu el. energie paušálem. Nyní jsme namontovali elektroměr. PC elektroměru 6.000,-. Jedná se o technické zhodnocení pronajatého majetku či nikoli?

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 22. 10. 2007 16:10

      bdm (neregistrovaný) 217.196.220.---

      Re: Technické zhodnocení pronajatého maj
      *** O TZ se jedná až když v úhrnu za rok přesáhne částku 40 tis. (§33 ZDP) ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).