Hlavní navigace

Dobropis do EU-dodatečné daň.přiznání?

  • (neregistrovaný) 86.61.150.---

    22. 10. 2007 18:30

    Dobrý večer,

    mohl by mi prosím někdo poradit jak je to s dobropisy do EU?
    Loni jsme vystavili fakturu na zboží do EU a tento rok v září nám zboží vrátili a tak jsme vystavili dobropis. Nevím jak to však bude s DPH. Musí se udělat dodatečné přiznání k DPH ? Když reklamace byla uznána v r.2007?
    A ještě mám jeden dotaz také ohledně dobropisu do EU. Fa vystavená v červenci 2007 a v září je udělán cenový dobropis. Musí na toto také být dodatečné daňové přiznání?

    Předem díky za radu.

    Iva

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 10. 2007 9:25

      Marie (neregistrovaný) 213.155.227.---

      Re: dobropis do EU-dodatečné daň.přiznán
      Dobropis je samostatným daň.dokladem a plnění se považuje za uskutečněné v měsíci, ve kterém byl dobropis doručen plátci.(§46a,§42 ZDPH)

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).