Hlavní navigace

Ukončení živnosti- přiznání

  • (neregistrovaný) 195.113.207.---

    23. 10. 2007 13:04

    Jsem starobní důchodce a nějakou chvíli jsem podnikal. V mém majetku mám auto, které letos končí odpisem 22 ti s, je tedy účetně odepsáno. V současné době mám zisk 10 ti. a končím.¨
    Nevím, co s autem, budu zvyšovat svůj dańový základ o majetek, když je již účetně odepsán?
    Děkuji za radu
    Karel

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 23. 10. 2007 20:41

      bdm (neregistrovaný) 217.196.220.---

      Re: ukončení živnosti- přiznání
      *** Ne, kvůli autu nebude nic zvyšovat. Při ukončení budete upravovat dle §23/8 (závazky, pohledávky,....) ***

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).