Hlavní navigace

Exekuce

• (neregistrovaný) 193.165.221.---

24. 10. 2007 10:19

Dobrý den,mám dotaz: Zaměstnanci přišel exekuční příkaz od soudního exekutora,takže mu od 1.8. 07 provádíme srážku ze mzdy.Nyní přišel další od toho samého exekutora na jinou částku.Moc se ve srážkách nevyznám a nevím co má přednost, ale mohu provádět obě srážky ze mzdy zaměstnance ( program vypočítá částku sám a je tedy menší, když jsou dvě ) Moc díky za pomoc a radu.

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 10. 2007 10:36

b (neregistrovaný) 213.168.181.---

Re: Exekuce
      Dobrý den,1.8. vám nejspíš přišel Exekuční příkaz na základě,kterého musíte zaměstnanci provádět srážku ze mzdy.Až po obrdžení Vyrozumění o nabytí právní moci ex.příkazu budete
      sražené částky zasílat oprávněnému.Částky na těchto dokumentech se mohou lišit,závázná je vždy ta na rozhodnutí o nabytí právní moci.Zkontrolujte si zda jde o jeden případ nebo je každký jiný.

Dobrý den,1.8. vám nejspíš přišel Exekuční příkaz na základě,kterého musíte zaměstnanci provádět srážku ze mzdy.Až po obrdžení Vyrozumění o nabytí právní moci ex.příkazu budete
      sražené částky zasílat oprávněnému.Částky na těchto dokumentech se mohou lišit,závázná je vždy ta na rozhodnutí o nabytí právní moci.Zkontrolujte si zda jde o jeden případ nebo je každký jiný.

ll (neregistrovaný) 62.225.42.---

Pokud jsou obě nepřednostní, splatíte nejprve tu, co přišla první - exekutorovi o tom napíšete -.
      Pokud je ta druhá přednostní , srážíte z první třetiny nepřednostní a ze druhé přednostní.

• 24. 10. 2007 10:42

Petra (neregistrovaný) 193.165.221.---

>>Dobrý den,mám dotaz: Zaměstnanci přišel exekuční
      >>příkaz od soudního exekutora,takže mu od 1.8. 07
      >>provádíme
      >>srážku ze mzdy.Nyní přišel další od toho samého
      >>exekutora na jinou částku.Moc se ve srážkách nevyznám
      >>a
      >>nevím co má přednost, ale mohu provádět obě srážky ze
      >>mzdy
      >>zaměstnance ( program vypočítá částku sám a je tedy
      >>menší, když jsou dvě ) Moc díky za pomoc a radu.
      >
      >Pokud jsou obě nepřednostní, splatíte nejprve tu, co
      >přišla první - exekutorovi o tom napíšete -.
      >Pokud je ta druhá přednostní , srážíte z první třetiny
      >nepřednostní a ze druhé přednostní.
      >
      děkuji, ale já nevím která je přenostní, obě jsou na tu samou věc. Zatím mi nepřišlo vyrozumění, takže je možné, že teď to přišel další exekuční příkaz, že jde o první,ale pozměněný ? A jak to mám teď vyřešit, když jsem již zaměstnanci strhla za 08,09 mám napsat exekutorovi, že jsem omylem začala splácet? Nebo k tomu přihlédne, když bude posílat vyrozumění?

>
      >

• 24. 10. 2007 12:10

část šestá,Výkon rozhodnutí,Hlava druhá:srážky ze mzdy
      možné vyhledat a tisknout na bussines.center.cz/bussines/pravo/zakony

• 24. 10. 2007 12:29

Petra (neregistrovaný) 193.165.221.---

Moc díky, hezký den

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).