Hlavní navigace

Prosím HELP program POHODA

• (neregistrovaný) 212.71.179.---

24. 10. 2007 15:20

Dobrý den, mám dotaz, který nemůžu nikde v nápovědě najít.Jedná se o to, že když účtuji banku a mám tam částku, kterou zatím nemůžu nikde najít ve fakturách (dám ji zatím jako neident.platbu) a pak jí najdu, jak tuto platbu k faktuře připáruji aníž bych si musela ten řádek smazat a zaúčtovat celé znovu????
    Děkuji

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 24. 10. 2007 16:01

S.L. (neregistrovaný) 193.165.161.---

Re: Prosím HELP program POHODA
      S tímhle se potýkám také často, v mém případě hlavně v pokladně, když nám něco přijde na dobírku. Zaplatím dobírku, mám doklad od pošty a až za čas přijde teprve faktura, která byla tou dobírkou uhrazena. Myslím si, že to co hledáte v POHODĚ prostě nejde. Vždy si to zaeviduju a k pořadovému číslu dám X aby mě to později dovolilo vytvořit doklad se stejným číslem (např.27HV265x) a pak vystavím nový doklad, zlikviduju jím fakturu a starý záznam s X smažu. Možná to vypadá nelogicky, ale je to asi nejjednodušší způsob jaký jsem našla.
      S.L.
      PS: Ale třeba to nějak jde, no uvidíme, počkám si na další názory a přeji pěkný den :o)

• 24. 10. 2007 17:07

LeaX (neregistrovaný) 83.208.40.---

Lidi, jak hledáte??? Proč by to nešlo? Stoupnu na doklad, otevřu lištu Likvidace, zmáčknu pravé tlačítko myši - Přidat likvidaci výběrem - to mě hodí do závazků, ten vyberu a opakovaně můžu vybírat další. Žádné mazání, jednoduše a elegantně.

• 24. 10. 2007 17:35

Karel (neregistrovaný) 62.245.71.---

Presne jak pise LeaX - jednoduche a proste .-))

• 24. 10. 2007 19:24

El. (neregistrovaný) 217.77.165.---

Tak za tuhle radu MOC MOC MOC děkuji, je to ohromné ušetření a fakt úžasný.Vzhledem k tomu, že těchto položek máme víc a musela jsem to vždy umázávat....no tohle je geniální :o))))
      Díky moc

• 25. 10. 2007 7:56

S.L. (neregistrovaný) 193.165.161.---

No bomba, taky moc děkuji, dělám s POHODOU dva roky ale nikdy jsem to neřešila a prostě mazala. Paráda, přeji pěkný den. S.L.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).