Hlavní navigace

Výdaje před zahájením podnikání

  • (neregistrovaný) 82.150.166.---

    24. 10. 2007 21:32

    V lednu 2008 bych chtel zacit podnikat jako zivnostnik. Jiz v prosinci 2007 budu nakupovat veci potrebne pro podnikani. Daji se tyto vydaje uplatnit jako danove vydaje r. 2008?
    Nebo musim zahajit podnikani uz v prosinci, abych tyto vydaje mohl vubec uplatnit - tzn. ze uz v r. 2007 budu podavat dan. priznani - pochopitelne ztrata?
    Dekuji za Vase rady k tomuto tematu. Prilis tomu nerozumim a nerad bych prisel zbytecne o moznost snizit si zisk a tim i dane.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 25. 10. 2007 9:08

      Hana (neregistrovaný) 82.100.0.---

      Re: Výdaje před zahájením podnikání
      Ano, dají se uplatnit, viz § 5 odst. 7 ZDP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).