Hlavní navigace

Pokladní doklady

• (neregistrovaný) 82.99.166.---

25. 10. 2007 13:37

Zaměstnanci mi občas přinesou doklady kde je všechno vyplněné, kromě čísla dokladu - je to hlavně za ubytování. Co s tím?

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 28. 10. 2007 13:11

Honza (neregistrovaný) 88.100.64.---

Re: Pokladní doklady
      Dobrý den,
      zcela nechápu kde je problém. Nosí vám doklady, které dostali od ubytování nebo jimi vyplněné pokladní doklady (výdajové) a k nim přiložené paragony nebo jiné doklady o zaplaceni?

Pokud Vám donesou již vyplněný výdaják, tak doplníte akorát číslo dokladu a datum zaúčtování a všechno to podepíšete.

• 30. 10. 2007 8:07

jana (neregistrovaný) 82.99.166.---

Přinesou přímový doklad z ubytovny, že ubytování zaplatili. Je tam všechno kromě jejich čísla dokladu. Můžu si dovolit nějaké číslo doplnit? Nemůžu chtít po zaměstnancích, aby kontrolovali všechny náležitosti účetních dokladů.

• 30. 10. 2007 15:41

Honza (neregistrovaný) 88.100.64.---

Tak v tomto opravdu nevím, ale myslím si, že by to žádný problém být neměl... v obchodě přeci také dostanete paragon a žádné číslo na něm není, akorát to předtištěné již na předtisku.
      To čílo si tam oni potom doplní při zaúčtování. S tímhle jsem se ještě nesetkal, ale určitě to není náležitost účetního dokladu, kterou musíte konrolovat... já osobně bych si toho ani nevšiml a zaúčtoval, jen jde o to, jestli bych neudělal chybu... ale myslím si že ne...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).