Hlavní navigace

Prodej podílu s.r.o.

  • (neregistrovaný) 193.165.104.---

    25. 10. 2007 13:45

    s.r.o. založená v roce 1995 - vklad 200 tis. Kč uhrazený z prostředků společníků. V únoru roku 2002 bylo zákl. jmění zvýšeno na 3 mil. Kč z vytvořeného zisku. Nyní se společníci rozhodli společnost prodat. Vklad 200 tis. nebude daněný, ale co 2,8 mil. Kč - prý po pěti letech od zvýšení se tento podíl nemusí danit. Může mi někdo poradit? Díky K.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 10. 2007 12:37

      Marek (neregistrovaný) 213.180.35.---

      Re: Prodej podílu s.r.o.
      Pokud uplynula lhůta 5 let, je to od DZP osvobozeno viz. §4/1/r.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).