Hlavní navigace

Poraďte, jaký účetní SW na účetnictví?

• (neregistrovaný) 82.99.161.---

26. 10. 2007 11:49

Prosím o radu, jaký účetnický program si koupit?
    Chválu jsem slyšela na Pohodu, Money S3 a též na Stereo.
    Předem děkuji,

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 10. 2007 11:52

Stáňa N. (neregistrovaný) 88.100.69.---

Re: Poraďte, jaký účetní SW na účetnictv
      Já rozhodně doporučuji POHODU, účtovala jsem na více programech, ale pohoda jednoznačně vede.
      Stáňa N.

• 26. 10. 2007 11:55

Eva M. (neregistrovaný) 85.207.166.---

Stáhněte si demoverze a vyzkoušejte si to sama. Myslím, že když si vyberete jakýkoliv rozšířený a populární program, tak nemůžete udělat chybu. Dle mého názoru vám každý doporučí to, na co je zvyklý. My účtujeme hodně firem už léta ve Stereu od Ježků www.jezeksw.cz a jsme spokojení.

• 26. 10. 2007 11:57

Lenka K. (neregistrovaný) 213.29.68.---

Účtuji ve Stereu a jsem spokojená ,také však záleží na vašem podnikání,ze zkušenosti vím ,že každý program je lepší v něčem jiném.Ve Stereu jsou ochotní na horké lince .

• 26. 10. 2007 12:15

Jana V. (neregistrovaný) 85.70.69.---

Nejlepší SW pak oceníte, když potřebujete honem pomoc nebo aby rychle reagovala SW firma na inovace a změny v zákonech, bezproblémový přípoj přes el. poštu , takže z toho co jste vyjmenovala rozhodně Stereo - jsou pružní a ochotní.
      Jinak také moc jsem spokojena se SW PFSW Profesionál od Ing.Macka - taktéž reakce na požadavky je okamžitá (www.pfsw.net)

• 26. 10. 2007 12:51

Eva M. (neregistrovaný) 85.207.166.---

Stereo od Ježků má nejen fungující hot-line, ale též fungující konferenci uživatelů, takže každý zaslaný dotaz se objeví v poště odběratelů - a většinou se brzy najde někdo ochotný a znalý, kdo pomůže. Samozřejmě funguje i email na firmu, odpovídají celkem rychle. Kromě toho mají síť školitelů a pomocníků, kteří přijedou a pomůžou za úplatu - což oceníte v případě nějakých akutních případů či větších havárií.

• 27. 10. 2007 19:21

Honza (neregistrovaný) 88.100.64.---

Mám dobrou zkušenost s programy WinDuo, Pohoda a MRP.
      Všechny jsou dobré - jsou to takové univerzální účetní systémy ve kterých může účtovat květinář i stavař.

Osobně preferuji programy které běží pod systémem DOS, je to sice starý systém, většinou v těchto programech nejedou takovy ty funkce jako mail a tak...

Účtuji v programu MRP-Univerzální účetní systém (DOS) a jsem velice spokojený... Na mzdy a na sklady používám ÚČTO, i když vedu PÚ.

• 28. 10. 2007 6:40

Katka M. (neregistrovaný) 85.70.69.---

- WINDUO - NIKDY VÍCE! Mají sice web.debatu a připomínky co chcete či nechcete, ale trvá to hodně dlouho, než reagují, a jsou dost neochotní vůči zákazníkovi - jasně záleží na lidech, ale o to právě v případech účetních jde. Pokud potřebujete ihned pomoci, potřebujete také okamžitou reakci, a v tom jsou dobří právě Stereo či PFSW Profesionál - znám také. Nemůžete přece jenom platit za služby, které později nedostanete v kvalitní míře.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).