Hlavní navigace

Pokuta za pozdní registraci ke sráž.dani

  • (neregistrovaný) 90.176.61.---

    26. 10. 2007 16:08

    Nestihli jsme zaslat na FÚ rozšíření registrace ke srážkové dani, je za to nějaká pokuta? Máte s tím někdo zkušenost? Budeme to zasílat až nyní.
    V říjnu jsme vyplatili honoráře za září ale neovedli jsme srážkovou daň. Do konce října to lze bez penále že?
    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 26. 10. 2007 20:25

      1234 (neregistrovaný) 81.19.12.---

      Re: Pokuta za pozdní registraci ke sráž.
      za nezaregistrování, zvlášť za tak malé zpoždění, se pokuty dávají zcela výjimečně. podle §37 337/92. ale na 99% vám nic nehrozí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).