Hlavní navigace

Poskytnutí služby

  • (neregistrovaný) 213.226.226.---

    30. 10. 2007 14:05

    Dobrý den,
    zajímá mě názor někoho chytřejšího než jsem já. Pokud spolu 2 firmy uzavřou barterovou dohodu kde je určeno jako DUZP 31.12.2007 a jedna strana svoji službu poskytne dřív, třeba 17.10., je to pro firmu, která takovou fakturu přijme, v pořádku?

    Děkuji.
    Sára

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 30. 10. 2007 19:30

      Jaromír (neregistrovaný) 83.208.229.---

      Re: Poskytnutí služby
      Nevím, jestli v barterové smlouvě má uvedení DUZP nějaký význam z hlediska DPH. Pokud si firmy vzájemně poskytují služby a úhrada je formou zápočtu těchto služeb, stále platí pro každou jednotlivou službu ustanovení § 21 zákona o DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).