Hlavní navigace

Důchodce neprav.výpomoc nárok dovolená

• (neregistrovaný) 212.96.178.---

5. 12. 2007 19:12

Důchodce má smlouvu od 1.1.07 do 31.12.07 na nepravidelnou výpomoc/zástup za nemoc, dovolená/ má odpracováno 85 dní,na kolik dní dovolené bude nárok děkuji za odpovědi

• Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 6. 12. 2007 16:33

JiřinaH. (neregistrovaný) 85.119.90.---

Re: důchodce neprav.výpomoc nárok dovole
      Co to je nepravidelná výpomoc - na to jste měli uzavřít dohodu o prac.činnosti. Pokud už se stalo, stejně by měl mít nějaký průměrný
      počet směn zadaný jako úvazek, protože v praciovní poměr nějaký úvazek mít musí. Teď spočítejte poměr mezi plným úvazkem za období a skutečnými směnami(85), ve stejném poměru upravte roční nárok na dovolenou.

• 6. 12. 2007 17:20

jarka (neregistrovaný) 212.96.178.---

Dnes jsem našla nějaké poznámky mzdov.účetni přede mnou
      počítala důchodcům dovolenou dny : 52 X 4
      na smlouvě počet směn není , personální tvrdí, že to nelze odhadnout kdy bude pracovat jsou to prý jen zástupy za dovol. nemoc .
      Na příští rok bude nová tak to s ní proberu, ale jsem tu krátce nevím jestli na mě dá. Zatím řeším tu dovolenou . s pozdravem

• 7. 12. 2007 10:38

Renata (neregistrovaný) 88.100.218.---

Jste si jistá, že má nárok na dovolenou? Z DPČ mít nárok na dovolenou nemusí, pouze pokud je to dohodnuto.

• 8. 12. 2007 21:19

jarka (neregistrovaný) 212.96.178.---

Má to název pracovní smlouva na nepravidelnou výpomoc o tom ,že není nárok na dovolenou tam není. Dívala jsem se do loňského roku
      a důchodci tam dovolenou na konci roku měli spočítanou jak jsem psala výše.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).