Hlavní navigace

Zahr.služ.cesta -kurz jakého dne?

  • (neregistrovaný) 213.29.68.---

    7. 12. 2007 9:32

    Zaměstnanec nastoupil na sl.cestu 13.11 v 12h.,přespal v Čechách
    a druhý den jel do Německa,na noc se vrátil do hotelu v Čechách a další den jel opět do Německa , kurz jakého dne mám použít pro přepočet
    Děkuji moc za každou radu

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 7. 12. 2007 10:29

      VV (neregistrovaný) 62.168.13.---

      Re: Zahr.služ.cesta -kurz jakého dne?
      Dle §183 zákoníku práce se pro přepočet použije kurz ČNB platný v den vyplacení zálohy, nebo dle §184 kurz platný v den nástupu pracovní cesty, nebyla-li záloha poskytnuta.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).