Hlavní navigace

PP na dobu určitou, změna prac. pozice

  • (neregistrovaný) 89.102.51.---

    3. 1. 2008 18:43

    Jsem v PP od 1.7.06 - 30.6.07 poté mi byla smlouva prodloužena do 31.12.07, nyní znovu podloužena do 30.6.2008.
    Podle mého názoru by měla po této smlouvě následovat smlouva na dobu neurčitou.?. Chtěla bych se ale zeptat, jak tomu bude v případě když se z admin. pracovnice přesunu na pozici zástupce vedoucí pokud to bude v průběhu do 30.6.08, nebo po 30.6.08. Jestli se na změnu pozice vztahuje opět 2 roční možnost PP na dobu určitou. Děkuji za radu.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 1. 2008 19:02

      Jana (neregistrovaný) 213.29.196.---

      Re: PP na dobu určitou, změna prac. pozi
      Pokud je pracovní poměr mezi týmiž účastníky,je možné ho sjednat na dobu určitou pouze na dva roky,nezáleží na tom,že budete na jiném místě,k tomu stačí dodatek ke smlouvě,viz,zák,práce §39

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).