Hlavní navigace

DPP- uvedení odměny v DPP

  • (neregistrovaný) 80.251.246.---

    8. 1. 2008 9:28

    Je platná uzavřená dohoda o provedení práce, kde jsou uvedeny všechny náležitosti až na odměnu? U odměny je uvedeno, že bude vyplacena hotově, o její výši ani zmínka.

    Prosím o odkaz na §, dle kterého musí platná dohoda obsahovat rovněž vyčíslenou odměnu.

    Díky

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 8. 1. 2008 9:37

      J (neregistrovaný) 213.192.2.---

      Re: DPP- uvedení odměny v DPP
      §138 ZP.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).