Re: OT je zde uživatel ucto2000?
Chci jenom reagovat, s programem jsem pracovala a je vynikající.
Používali jsme ho i v účetní firmě. Všechny novinky mají ihned ošetřené, je s nimi dobrá komunikace, nemám jedinou výtku.
Mzdy, evidence majetku,.... výstupy k daň. přiznání i přiznání jsou
vynikající.
Re: OT je zde uživatel ucto2000?
také používám tento program a jsem s ním velice spokojená
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Nájemní smlouva nebytových prostor: Máme vzor ke stažení
Nejtěžší období přichází těsně před důchodem. Tisíce lidí přijdou o práci
Tropické teploty jsou tady. Pro zaměstnavatele začínají platit důležitá pravidla
Rodinná firma: Časovaná bomba, které nikdo nevěnuje pozornost
Spouští se předregistrace pro zaměstnance s nástupem od července 2026
Pozor na podvodné faktury: Vydávají se za Živéfirmy.cz a šíří falešné výzvy k úhradě
9. 1. 2008 10:50
Je zde spokojený uživatel programu ucto2000.cz? Máme zájem o registraci programu - dohoda o odměně :). Kontakt na e-mail.