Re: Zaměstn. porušuje léčebný režim
Ano to není důvod. My jsme jako zaměstnavatel chtěli od sociálky, aby nám zkontrolovali jednoho zaměstnance na nemocenské a vůbec to neprovedli a ani nedali vědět, že se na to vykašlali, a to víme, že chodí na melouch.
Máme zaměstnance a jejich hodně, kteří čerpají nemocenské, protože jim to poradí jejich manželky, které pracují na sociálce a postarají se o to, aby jim nepřišli kontroly a můžou v pohodě dělat melouchy. Tudy cesta nevede. Na tuhle "organizaci" jste všichni krátcí a my mimochodem také.
A to chtějí, abychom platili nemocenskou my, jako zaměstnavatel. Bomba.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Dohlášení údajů zaměstnance: Videonávod radí, jak na to krok po kroku
Kdy musí důchodci podat daňové přiznání a zdanit svůj důchod?
Stačilo pár úprav posudků pro invaliditu v počítači a lidé získali dávky
Kolové nápoje: Od lékárnických tajností k miliardovému marketingu
Pracujícím důchodcům se zas bude zvyšovat penze, sleva na pojistném jim navíc zůstane
Jediná chyba v přehledu může znamenat zbytečné tisíce navíc
11. 1. 2008 6:34
Můžeme propustit zaměstnance pro hrubé porušení léčebného režimu, když ho sami (jako firma) nachytáme mimo vycházek venku, resp. když není doma? Aniž bychom dali echo na OSSZ? A odvolávat se na nějaký návrh zákona z MPSV či, že nelze parazitovat do té doby na společnosti???? děkuji, spěchá