Hlavní navigace

Minimální daň

  • (neregistrovaný) 88.101.104.---

    14. 1. 2008 11:02

    Dobrý den,
    musím platit minální daň (OSVČ již 6 let), když jsem za rok 2007 měla příjem jen Kč 2500,--.

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 14. 1. 2008 11:51

      Myška (neregistrovaný) 83.240.30.---

      Re: Minimální daň
      A co jiného mimo to jste ještě dělala nebyla jste třeba na rodičovské? Pak by se na Vás minimální základ nevztahoval. Nebo se koukněte na §38g, kde je napsáno, kdo je povinen podávat daňové přiznání. Jestli byste se do toho nevzlezla, když posoudíte i Vaše případné jiné příjmy jestli byly?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).