Re: chci dát výpověď při nemocenské
Vy můžete dát výpověď kdykoliv bez ohledu na svou PN, když Vám nechce podepsat dohodu, tak jí předejte nejpozději do 31.3.08 klasickou výpověď a Váš PP skončí 31.5.08. Šéfka má asi nějaký svůj ZP, s tím si nelamte hlavu. Nezapomeňte si nechat potvrdit předání výpovědi třeba na její kopii, nebo byste ji musela poslat poštou,ale to už máte nejvyšší čas.
Re: chci dát výpověď při nemocenské
Děkuji za odpovědi,
já to dala dohodou, protože to tady v práci tak dělali všichni ... ale jdu to přepsat na jiný paragraf a bude ... Moc děkuji za pomoc.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Nová sleva na sociálním pojistném v roce 2026
Konec roku rozhoduje: Špatně načasovaná platba daně či pojistného vyjde draho
Více než 1100 korun za to, že vám dají důchod. Přitom nemusíte platit nic
Od sedel po originální brýle. Přinášíme 10 zajímavých příběhů podnikatelů za rok 2025
Velký manuál k paušální dani OSVČ pro rok 2026
Výpočet důchodu se v roce 2026 změní
27. 3. 2008 13:53
Dobrý den,
jsem dva měsíce na nemocenské a přitom se mi naskytla možnost začít od června pracovat jinde. U současného zaměstnavatele pracuji přes pět let. Donesla jsem do práce rozvázání pracovního poměru dohodou k 31.5., tedy chci dodržet 2-měsíční výpovědní dobu, ale šéfka mi to nechce uznat s tím, že na nemocenské nemohu podávat výpověď. Je to pravda?
Děkuji za odpověď