Zkrácení výpovědní lhůty

  • (neregistrovaný)

    31. 5. 2009 16:04

    Dobrý den, podle jakého § vytvořit dodatek neboli žádost o zkrácení výpovědní lhůty ze strany zaměstnance? Zaměstnanec v průběhu výpovědní lhůty marodil asi 10 pracovních dnů. Teď má prodloužení výpovědní lhůty, ale chtěl by nastoupit někde jinde. Musím mu sepsat papír, když jde o prodloužení, nebo končí ke stanovenému datu? Odstupné samozřejmě dostane.
    Dík Tonka

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 31. 5. 2009 16:19

      J (neregistrovaný)

      Re: zkrácení výpovědní lhůty
      stačí když napíše zaměstnavateli, že netrvá na prodloužení výpovědní doby a bude končit k poslednímu dni této výpovědní doby

    • 31. 5. 2009 17:58

      yx (neregistrovaný)

      Re: zkrácení výpovědní lhůty
      Pokud se mu vůbec výpovědní doba prodlužovala. Pokud marodi jakoby "uprostřed" výpovědní doby a poslední den výpov. doby byl v práci, PP se neprodlužuje. Prodlužuje se jen v případě, že by marodil i poslední den výpovědní doby. Nedávno tady byla diskuze na toto téma, mrkněte do historie.

    • 1. 6. 2009 10:43

      Tonka (neregistrovaný)

      Re: zkrácení výpovědní lhůty
      už jsem to našla..moc děkuju Tonka

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).