Hlavní navigace

nelékařský zdrav.obor - živnost ?

  • (neregistrovaný) 212.80.64.---

    2. 3. 2010 14:58

    Zajímalo by mě zda-li jako nelékařský zdravotnický pracovník (dle zákona 96/2004 Sb.) mohu vykonávat živnost? Jednalo by se o poradenství v mém oboru nutriční terapeut. Případně mohla bych pracovat jako živnostník pro např. domovy důchodců apod. vést pro ně stravovací provoz? Nechtějí zaměstnávat na celý úvazek,ale služby nutričního terapeuta potřebují. Konkrétně nerozumím zákonu 455/1991 Sb. §3, odstavci 2, písmenu a. Předem mnohokrát děkuji za zodpovězení dotazu.

  • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).