Re: výpověď - zrušení zaměstnavatele
tak sory ze se ptam... nedelam personalni veci, proste me zajima, co se stane v pripade, ze vypoved nedorucime a bude ji bezet v lednu vypovedeni lhuta a zamestnavatel uz nebude existovat. Neprosim se vas, aby jste mi odpovidala zrovna vy, kdyz vas to tak rozciluje. jsou tu daleko debilnejsi dotazy .
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
27. 10. 2010 8:45
při výpovědi dané zaměstnavatelem z důvodu jeho zrušení musí být dodržena 2měsíční výpovědní lhůta?
Zaměstnavatel k 31.12.2010 přestane existovat, musí tedy dát výpověd zaměstnanci v říjnu, aby byla splněna podmínka výpovědní lhůty a stihl to ukončit do 31.12.2010???
Co pokud to nestihne a výpovědní lhůta skončí napr. az v lednu 2011 nebo únoru 2011???
Kdyz uz nebude existovat, jak můze zaměstnance dál zaměstnávat tyto dva mesíce a platit jim? jak by se tento plat pocítal?