Re: výpověď + kontrola při prac.neschopn
Jen se nebojte a pokud by Vám do schránky toto oznámení hodil,klidně to dejte k soudu. Všichni čekají,kdo bude první a dá zaměstnanci výpověď z tohoto důvodu, a jak soud rozhodne.Takže byste byla první a určitě byste neprohrála.Takže žádné strachy.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
19. 4. 2012 16:48
Dobrý den,
jsem momentálně v pracovní neschopnosti. Můj nadřízený mi sdělil, že po zpětném nástupu do zaměstnání obdržím výpověď (na otázku z jakého důvodu - mi bylo sděleno, že důvod se přece vždy najde). Nyní mi chce poslat kontrolu - řekla jsem mu že to není problém, ale prý se uvidí, že zařídí abych doma zastižena nebyla.
Jak se v tomhle případě může zaměstnanec bránit? S výpovědí už počítám, protože toto je běžný postup naší společnosti - bohužel, ale teď se více bojím toho aby například neudělal to, že mi do schránky vhodí pouze oznámení o vykonané kontrole (kdy jsem zastižena nebyla). Děkuji za odpovědi, Krátká