Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Maximální ceny pohonných hmot na víkend vzrostou, určilo ministerstvo
S vyplněním daňového přiznání pomůže AI, nástroj je zatím dostupný jen zaměstnancům
Ztracená data, anglické chyby a infolinky na zhroucení. Start JMHZ provází chaos
Provoz EET 2.0 má stát až 600 milionů korun ročně
Strop cen benzinu a nafty výrazně klesl
Změny v důchodech přinesou nové valorizace a příplatky za vyšší věk
5. 2. 2013 7:50
Dobrý den,
moc prosím o upřesnění.
Když máme zaručenou min. mzdu - 3.skup 9.800,- Kč, znamená to, že v žádném případě mi nesmí kvartální průměr pro mzdy (náhrady, dovolenou...) klesnout pod odpovídající částku za hod 58,60 Kč/h a musím si to ve mzdách hlídat, aby se mi neobjevilo nižžší číslo????
Za některé měsíce mi to vychází někdy méně - to dělají asi svátky a dovolené a já nevím, jestli to opravovat, když měsíční mzda odpovídá, ale zrovna čerpá třeba dovolenou a má tam měnší sazbu než 58,6.
Musím tedy hlídat obě sazby - měsíční i hodinovou?? Nebo kvartální průměry mohou klesat pod hodinovou szabu, když je měsíční dodržena??
děkuji
pěkný den