Hlavní navigace

Okamžitá výpověď zaměstnanci

  • (neregistrovaný) 80.90.140.---

    30. 4. 2015 14:37

    Dobrý den, máte někdo prosím zkušenost s tím, že vám zaměstnanec nepřijde do práce a jen pošle sms, že končí ? Ještě měsíc mu má běžet výpovědní lhůta.
    Můžeme mu okamžitě zrušit pracovní poměr dle §55 odst 1b?

    Dnes mu píši neomluvenou absenci a v pondělí bych mu ji napsala nejspíše také....

    Děkuji

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).