Hlavní navigace

Pohoda - mzdy - přesčas

  • 3. 8. 2015 8:57

    Prosím vystavuji v Pohodě mzdu za 7. Automaticky naskočí svátek a zadala jsem 5 dní dovolené. To mi pohoda spočítá, a pak mám dále 10 hodin přesčas (nařízené) a z toho 8 ve svátek. Jak zadat, normálně do přesčasu 10 hodin a do kolonky svátek 8 hodin? Díky..

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 3. 8. 2015 9:23

      delfin1

      Re: pohoda - mzdy - přesčas
      Ještě prosím 1 zaměstnanec měl neschopenku do 15.7., jenže já ho neviděla, jel rovnou na montáž, ale 15.7. už šel do práce. Co s tím? Když je neschopenka vystavena do 15.7.. A on má 15 odpracovných 9 hodin.

    • 3. 8. 2015 9:29

      Líba (neregistrovaný)

      Re: pohoda - mzdy - přesčas
      Napíšete na neschopenku, že 15.7. už pracoval a za ten den nemocenskou nedostane.

    • 3. 8. 2015 9:27

      Líba (neregistrovaný)

      Re: pohoda - mzdy - přesčas
      Jestli vám automaticky naskočila náhrada za svátek, tak ji musíte ručně smazat. Ve svátek bude mít odpracovaných 8 hodin s příplatkem 100%, pokud nechtěl náhradní volno. Přesčas bude jen 2 hodiny, protože pondělí je jinak jeho pracovní den.

    • 3. 8. 2015 9:38

      delfin1

      Re: pohoda - mzdy - přesčas
      Líbo moc děkuji, takže smažu svátek hodiny připočtu do odpracovaných a takže za ten svátek bude mít 8 hodin odpracovaných a 8 hodin 100% příplatek a přesčas už ne, když mi to vyšlo taky jako přesčas. těch 10 hodin byl opravdu celý přesčas včetně tedy toho svátku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).