Re: sklad - spotřeba
Účtuji firmu studny a vodoinstalace, drobných materiálů je nepočítaně ( kolínka, fitinky,ventilky...)
Mám směrnici, kde uvádím, který materiál dávám na sklad (jen velké věci - čerpadla, rozvaděče položky od cca 500,- výše ) a který přímo při nákupu do spotřeby. Konkrétně vyjmenované jsou právě velké věci které jdou na sklad. S FÚ při několika kontrolách nebyly problémy. Změnu udělejte od začátku roku.
Objednejte si zdarma náš týdenní newsletter. Aktuální články a důležité informace tak budete mít vždy po ruce ve svém mailu.
Aktualizujeme další formuláře pro daňové povinnosti
Pozor na sváteční nákupy, v tyto dny budou obchody zavřené
Kdo bude mít v roce 2026 nárok na předčasný důchod?
Ten umí to a ten zas tohle. Připomeňte si příběhy šikovných podnikatelů za rok 2025
10 nejvtipnějších vánočních reklam všech dob
Situace, kdy nemusí OSVČ platit zálohy na sociální pojištění
7. 9. 2005 18:40
Dobrý den, mám malou autodílnu a na všechny díly i třeba na žárovičky mám vystavenou skladní kartu. Myslím, že dříve se mohl do určité ceny materiál dát hned do spotřeby a nevystavovat na něj skl. kartu. Poraďte mi prosím někdo jak to mám dělat, abych se trochu vyhnul psaní výdejek ze skladu.Děkuji Jarda.