Absence a přečerpaná dovolená

  • (neregistrovaný)

    12. 7. 2016 13:24

    Prosím Vás, zaměstnanec v červnu odpracoval 5 dní, 11 dní měl absenci, přečerpanou dovolenou - 3,5 dne a 22.6. skončil. Program mi spočítal 8 vyloučených dní. Je to tak v pořádku? Vyměřovací základ ZP mám tedy 7260,-děkuji za odpověď

    • Dotaz je starý, nové názory již nelze přidávat.
    • 12. 7. 2016 14:28

      rh7 (neregistrovaný)

      můžete mi prosím poradit? děkuji
      >Prosím Vás, zaměstnanec v červnu odpracoval 5 dní, 11
      >dní měl absenci, přečerpanou dovolenou - 3,5 dne a
      >22.6. skončil. Program mi spočítal 8 vyloučených dní. Je
      >to tak v pořádku? Vyměřovací základ ZP mám tedy
      >7260,-děkuji za odpověď

    • 12. 7. 2016 14:57

      JiřinaH. (neregistrovaný)

      Re: můžete mi prosím poradit? děkuji
      Je to divné, vyloučené dny na ELDP ? Ty se vykazují ,pokud by byl v PN a to nebyl nebo u nepojištěné doby ,např.absence, NV ,ale muselo by se jednat o CELÝ měsíc, nikoli dny. Přečerpaná dovolená se přepočítává na NV.
      VZ 7260,- by v případě 14 dnů vedených u Vás (22-8) jako odpracované, by mělo bohatě stačit.

    • 13. 7. 2016 7:57

      rh7 (neregistrovaný)

      Re: můžete mi prosím poradit? děkuji
      Zpracovávám mzdu za červen, nejedná se o ELDP. A když dopočítávám ZP do minima, tak mi vychází vyměřovací základ 7260,-, tj. 9900/30*22. Chtěla jsem si jen ověřit, jestli přečerpaná dovolená se odečítá od absence, tudíž není vyloučených 11, ale 8 dní.

    • 13. 7. 2016 17:33

      JiřinaH. (neregistrovaný)

      Re: můžete mi prosím poradit? děkuji
      Přečerpaná dovolená se fiktivně přepočítá na NV , alébrž v době, kdy byla čerpaná.Na dny absence v tomto měsíci by to mít vliv nemělo., zřejmě to program neumí jinak dozadu změnit, změní to v měsíci srážky za přečerpanou dovolenou, já bych to tak nechala .

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).